Opublikowano 2 komentarze

Christmas Finger Puppets

Do dzisiejszego wpisu i pomysłu zrobienia świątecznych pacynek paluszkowych z filcu zainspirowała mnie fantastyczna redaktorka i prelegentka Get Creative – Ania Buschke, którą pewnie część z Was zna. Prowadzi ona też znaną i lubianą księgarnię językową Little Forest.

W najbliższy czwartek 3 grudnia 2020r. o godzinie 19.00 odbędzie się jej webinar: Rhymes, stories and DIY ideas for Christmas and Winter.

Jeśli ktoś widział występ Ani na tegorocznej zdalnej edycji konferencji Get Creative Now, wie, że warto wziąć udział także w jej webinarze świątecznym, bo z pewnością szykuje się masa kreatywnych pomysłów na wystrzałowe zimowe zajęcia. Nie przegapcie tego!

Wiem na pewno, że warto! I już dziś mogę Wam zdradzić, że na webinarze Ani Buschke wystąpi pewna wesoła gromadka mojego autorstwa, która pokaże Wam, jak oczarować Waszych uczniów. Moje filcowe pacynki paluszkowe będą ilustracją do rymowanek i historyjek, o których opowie prowadząca.

To co, chcecie poznać moją Christmasową ekipę? Oto i oni:

Jeśli chcielibyście stworzyć własny komplet pociesznych pacynek paluszkowych, zapraszam do pobrania i wydrukowania stworzonych przeze mnie prostych szablonów. Ja moje pacynki szyłam, choć myślę, że klej na gorąco powinien również dać radę. Ale zamiast pacynek, możecie też po prostu zrobić pomoce na tablicę filcową. Wtedy korpusy poszczególnych figurek wystarczy wyciąć pojedynczo.

Życzę miłego wycinania i dobrej zabawy w czasie webinarium! Pochwalcie się koniecznie efektami, jak uda Wam się stworzyć własne pacynki bądź pomoce na świąteczną odsłonę tablicy filcowej.

2 komentarze do: “Christmas Finger Puppets

  1. Właśnie po webinaria Ani tu trafiłam. Kilka dni trwało, zanim zdobyłam zapas filcu, teraz siadam i działam! Dziękuję serdecznie za inspirację. Pochwalę się wynikami 🙂

    1. Dorota! Cieszę się, że tu trafiłaś :). Zapraszam do polubienia mojego fanpage’a na fb https://tiny.pl/7psxs, wtedy będziesz na bieżąco z nowościami. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Twoje christmasowe pacynki :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *